Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna Forum polskich kibiców AC Sieny
www.ACSiena.net
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak urządzić sypialnię?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gargamas
Trybuna


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 179

PostWysłany: Wto Maj 02, 2017 15:54    Temat postu: Jak urządzić sypialnię? Odpowiedz z cytatem

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę ale żeby w odpowiedni i ciekawy sposób urządzić sypialnię nie wystarczy jej tylko umeblować. Bardzo ważne jest też co zrobimy ze ścianami. Ja u siebie postanowiłem postawić na fototapety do sypialni Smile Uważam, że to bardzo dobre rozwiązania, jeśli chcemy mieć niepowtarzalną sypialnię, w której zawsze z przyjemnością będziemy zasypiać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 02, 2017 15:54    Temat postu:

Powrót do góry
kacha99



Dołączył: 30 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 08:56    Temat postu: Re: Jak urządzić sypialnię? Odpowiedz z cytatem

gargamas napisał:
Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę ale żeby w odpowiedni i ciekawy sposób urządzić sypialnię nie wystarczy jej tylko umeblować. Bardzo ważne jest też co zrobimy ze ścianami. Ja u siebie postanowiłem postawić na fototapety do sypialni Smile Uważam, że to bardzo dobre rozwiązania, jeśli chcemy mieć niepowtarzalną sypialnię, w której zawsze z przyjemnością będziemy zasypiać Smile


Bardzo dobry pomysł przecież w sypialni spędzamy tyle czasu.Jest to bardzo ważne miejsce dla naszego wypoczynku.
_________________
http://dogmatax.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alutka



Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fototapety są ciekawym motywem Wink albo wzorzyste, wyraziste tapety
_________________
rozkładane suszarki na pranie
zegar ścienny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ivva
Trybuna


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 121

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tapeta w sypialni to niewątpliwie fajna opcja. Sama chętnie wybrałabym coś tego typu z https://toktik.pl/ . Wybór jest tutaj naprawdę duży, a co więcej znajdziemy tam także masę fajnych inspiracji, w związku z czym zdecydowanie warto odwiedzić to miejsce:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Draka
Trybuna


Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 590

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sypialni na pewno przyda się Wam jeszcze jakaś pojemna szafa na ubrania Wink Ja taką szafę kupiłam sobie w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/491-szafy-2-drzwiowe po całkiem atrakcyjnej cenie Wink Dlatego też również i Wam polecam się w tym sklepie rozejrzeć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mija
Trybuna


Dołączył: 01 Lip 2020
Posty: 45

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2020 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że narzuty na łóżka też są bardzo ważne, jednak łóżko w sypialni to najważniejszy mebel, dlatego też trzeba zadbać, żeby prezentowało się dobrze Smile [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiz
Trybuna


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 435

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 05:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie tutaj https://walltime.pl/
Mają super tapety o artystycznych wzorach i fajne ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ratako36



Dołączył: 07 Wrz 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnętrze sypialni zaplanujecie w salonie https://www.vox.pl/salon-piotrkow-trybunalski-wnetrza-laczone-462. Szybko i sprawnie możecie tam przygotować projekt dowolnego wnętrza podając jego wymiary. Obsługa zna się na rzeczy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poduszkowa



Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupiłam nowe komplety pościeli - mega odmieniły moją sypialnię Smile wedle porad mojej mamy zaczęłam stosować krochmal do pralki Smile powiem Wam, że pościel jest mega odmieniona Smile i na pewno zdecydowanie bardziej estetyczna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Trybuna


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 433

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA jak urządzałem sypialnię to nie wiedziałem gdzie do niej zamówić meble, ostatecznie znajomy polecił mi ten https://www.gama-sklep.com.pl/ sklep i to tam je kupiłem. Warto było bo jakość jest dobra, są solidne i stylowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vereda
Trybuna


Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 545

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sypialni potrzebuję biurka skandynawskiego https://kunsst.com/sklep/ Widać, że producent bardzo się przykłada. Mają wyłącznie meble z litego drewna. Biurko do wyboru w dwóch kolorach, miodowy i naturalny. Który z tych kolorów byście wybrali? Zarówno jeden jak i drugi pasuje do mego wystroju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MniejszaNiz
Trybuna


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 435

PostWysłany: Wto Lis 17, 2020 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tapety artystyczne ?
To piękna i oryginalna ozdoba na ścianę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fronk
Trybuna


Dołączył: 07 Gru 2020
Posty: 34

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w sypialni mamy tapety uwalls i są naprawdę super. Każda jest innego koloru i świetnie ze sobą współgra. Myślę, że i wy dla siebie do mieszkania znajdziecie jakąś ładną tapetę albo obraz z tego sklepu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucjusz
Trybuna


Dołączył: 22 Lis 2019
Posty: 318

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sypialni podstawą jest łóżko małżeńskie, które powinno się charakteryzować wysoką jakością, jeśli zapewnić ma relaksujący sen. Ja niedawno zmieniałem łóżko na nowy model i była to jak najbardziej dobra decyzja.

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luca
Trybuna


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 59

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym i klimatycznym elementem wystroju sypialni może być kominek. A jaki praktyczny? Wink Niestety niewiele osób posiada kominek gdzieś indziej niż w salonie, a moim zdaniem sypialnia jest do tego bardzo dobrym miejscem, łazienka również. Nie chodzi tu nawet o ogrzewanie, ale o dźwięk trzaskającego ognia i ten nieziemski klimat temu towarzyszący. Zajrzyj na tego bloga https://kratki.com/pl/akcesoria i rozejrzyj się po ofercie akcesoriów do kominka, które jeszcze bardziej pomogą wizualnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Gru 18, 2020 14:22    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum polskich kibiców AC Sieny  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group