Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna Forum polskich kibiców AC Sieny
www.ACSiena.net
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kogo widzielibyście w Naszym Klubie.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Atalanta



Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Paź 18, 2010 19:53    Temat postu: Kogo widzielibyście w Naszym Klubie. Odpowiedz z cytatem

Na wstępie mówię by były to możliwe transfery bo trochę głupio by było gdy byśmy pisali o rzeczach niemożliwych to ja zacznę Very Happy


Milan Baros (Galatasaray)-Dopiero po awansie
Very Happy

Pablo Gonzalez (Novara Calcio)

Nuno Gomes (Benfica)-W Benfice miejsca w składzie nie ma,a fajnie było by Go zobaczyć na Włoskich boiskach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 18, 2010 19:53    Temat postu:

Powrót do góry
MentiX
Trybuna


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 109

PostWysłany: Sro Lis 03, 2010 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślę, że jeszcze w styczniu moze wrocic maccarone, ktory gra ogony w palermo
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Atalanta



Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maccarone to jest bliżej transferu do Bari niż do Sieny.Podobno zostanie wypożyczony w styczniu razem polskim obrońcą Kamilem Glikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goofy



Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałem okazję oglądać mecz drugoligowego Portogruaro i wpadł mi w oko jeden zawodnik,mianowicie Vinicio Espinal.Zdecydowanie wyróżniał się w tym meczu.Nie wiem ile wart jest ten reprezentant Dominikany,ale raczej ni aż tak dużą kwotę żeby odstraszyła ona działaczy Sieny.Jednak piłkarzem mocno interesują się także Empoli,Atalanta i Grecki Iraklis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Atalanta



Dołączył: 07 Paź 2010
Posty: 6
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://oi55.tinypic.com/5oe7h2.jpg


Oto moja wymarzona jedenastka Sieny.Z góry przepraszam za jakość i za to,że nad Cruzem umieściłem herb Lazio bo jak wiemy jest on juz wolnym agentem,niektórzy mogą się tez czepiać,że umieściłem dwóch graczy z poza UE,jednak o ile sie nie mylę to Bogliacino ma również Włoskie obywatelstwo co ne przeszkadza w transferach.Nad nazwiskami umieściłem herb obecnego klubu zawodnika.

Jednak jesli Siena sprowadziła by Julio Cruza,musiała by zapomnieć o transferze Pablo Gonzaleza z Novary.Jednak ten drugi na pewno trafi do silniejszej ekipy (interesują sie nim Genoa,Aston Villa,Sunderland i Brescia) a drugi mógłby jeszcze polepszyć swój dorobek bramkowy we Włoszech w barwach Sieny. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MentiX
Trybuna


Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 109

PostWysłany: Nie Sty 09, 2011 04:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo Gonzalezem interesuje się taż Atalanta
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Sty 09, 2011 04:35    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum polskich kibiców AC Sieny  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group