Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna Forum polskich kibiców AC Sieny
www.ACSiena.net

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakup części

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gucio
Trybuna

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 12:12    Temat postu: Zakup części Odpowiedz z cytatem

Dlatego dobrze, jest mieć sprawdzone miejsce w którym szybko dostaniemy części samochodowe. Jeżeli dobrze się orientuje to MotoSzef https://motoszef.pl/ ma wiele dostępnych części w przystepnych cenach i szybką wysyłkę. Zawsze też cześci mozesz odebrać osobiscie w Krakowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Cze 18, 2018 12:12    Temat postu:

Powrót do góry
Draka
Trybuna

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 08:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zamawiam zawsze części do samochodu, jakich potrzebuję, przez internet, bo tak jest dużo szybciej i wygodniej, pozwala mi to zaoszczędzić czas i nerwy, ale także pieniądze, bo części kupowane w internecie są dużo tańsze. Niedługo czeka mnie wymiana skrzyni biegów i również rozglądam się za takimi właśnie sieci Wink
Powrót do góry
filipinka888
Trybuna

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas motocykle najlepiej się sprawdzają. Najlepiej znam się na nich. Części ale do motorów najlepsze znajdziesz w sklepie https://motogar.pl/sklep/ . Tam zawsze znajduje do swojego modelu oryginalne części i na czas motocykl mam naprawiony. W sklepach stacjonarnych nie jest łatwo je kupić.
Powrót do góry
Misieq

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli chodzi o szyby samochodowe to ja polecam sklep szyby24.pl - mozna u nich dostac szybe do kazdego samochodu, niezaleznie od modelu i marki. Wyszukiwarka czy to po nazwie czy numerze usprawni znalezienie odpowiedniej szyby, a bezpieczna wysylka - sprawi, ze szyba dotrze do nas nienaruszona.
Powrót do góry
kwiatpustyni
Trybuna

PostWysłany: Sob Cze 26, 2021 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż od jakiegoś czasu żywo interesuje się motoryzacją i nawet zakupił sobie pierwszy motocykl. Ale, żeby jazda na motorze była bardziej bezpieczna, niezbędna jest odpowiednia odzież i dodatki Dzięki temu, nie tylko jazda będzie bardziej komfortowa, nie przemarzniecie, ale również wasze ciało będzie chronione w razie wypadku. Zajrzyjcie do : https://moto-tour.com.pl/ oni mają bardzo rozbudowaną ofertę w tym zakresie Smile części również tam znajdziecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
malwo
Trybuna

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zamawiać online, bo na spokojnie można znaleźć różne oferty i porównać je ze sobą. Sama nie tak dawno miałam okazję skorzystać z oferty https://sklep.breck.pl/ na tarcze hamulcowe. Powiem wam, że jestem niezwykle zadowolona z ich jakości.
Powrót do góry
Lucjusz
Trybuna

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 07:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wymieniałem katalizator ale cena wcale nie była duża - głównie dlatego że znalazłem świetny skup katalizatorów, który przyjął stary katalizator i dobrze za niego zapłacił. Polecam takie rozwiązanie przy wymianie tego elementu.
Powrót do góry
karinos
Trybuna

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie jest największy wybór części. Bez problemu znajdziecie też oryginalne części używane, które są tańsze od nowych, ale pochodzą od sprawdzonych producentów. Widziałam, że takie w ofercie ma https://mamauto.pl/ . Mają części do różnych marek w przystępnych cenach. W ten sposób można zaoszczędzić, zwłaszcza, jeśli auto nie jest już nowe.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Cze 23, 2022 17:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: