Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna Forum polskich kibiców AC Sieny
www.ACSiena.net

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sprawdzone pomysły na upominek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Bianconeri
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liwia81

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 12:48    Temat postu: Sprawdzone pomysły na upominek Odpowiedz z cytatem

Hejka . Czy macie może wprawę w robieniu wyjątkowych prezentów? Czy macie jakieś swoje wypróbowane sposoby w tej materii? W Sieci trafiłem ostatnimi czasy na sukienki na wesele. Z góry wielkie dzięki za wypróbowane porady w tym obrębie tematycznym.
Reklama

Wysłany: Pią Lip 06, 2018 12:48    Temat postu:

Powrót do góry
fiona45
Trybuna

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raz miałam pomysł na uszycie skarpet dla męża i jakoś mi się to nie do końca udało, a wiec teraz szukam fajnych drobiazgów w dobrej cenie w sieci. Wtedy uratowała mnie strona: https://fabrykaskarpet.pl/s/33/zabawne-skarpetki-meskie . Kupiłam tam zabawne skarpety męskie, które spodobały mu się bardzo i ma je do dziś. Często po domu chodzimy w takich skarpetach w ziemie przy kominku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 08, 2018 19:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Bianconeri Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: