Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna Forum polskich kibiców AC Sieny
www.ACSiena.net
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbacie o zęby?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gargamas
Trybuna


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 179

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 18:57    Temat postu: Jak dbacie o zęby? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się od was dowiedzieć czy macie jakieś szczególne sposoby aby dbac o swoje zeby? Może stosujecie Szczoteczki elektryczne? Dzisiaj dowiedziałem się, że warto ich używać, ponieważ są o wiele lepsze i dokładniejsze niż zwykłe. Zgadzacie się z tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lut 28, 2018 18:57    Temat postu:

Powrót do góry
Kaliksta



Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic do dodania. Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem Smile
_________________
Przeżywam ten rok na nowo, wskrzeszając przeszłość i robiąc to, czuję zawsze dziwne połączenie smutku i radości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalina77



Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 15:44    Temat postu: Re: Jak dbacie o zęby? Odpowiedz z cytatem

gargamas napisał:
Chciałbym się od was dowiedzieć czy macie jakieś szczególne sposoby aby dbac o swoje zeby? Może stosujecie Szczoteczki elektryczne? Dzisiaj dowiedziałem się, że warto ich używać, ponieważ są o wiele lepsze i dokładniejsze niż zwykłe. Zgadzacie się z tym?


Na pewno elektryczna jest okej
_________________
http://najlepszyior.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enri
Trybuna


Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 38

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo nie lubię wizyt u dentysty, dlatego dbam o zęby najlepiej jak umiem. Staram się szczotkować zęby po każdym posiłku, jeśli nie mam takiej możliwości to używam płynu do płukania jamy ustnej z Listerine https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania/p%C5%82yn-listerine-cool-mint który dodatkowo odświeża oddech i zapobiega niszczeniu płytki nazębnej. Póki co (odpukać!) wszystkie zęby mam swoje, zdrowe i może nie śnieżnobiałe, ale też nie żółte:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kawosz77
Trybuna


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 229

PostWysłany: Sob Lis 24, 2018 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze. W końcu jeśli nie chcecie cierpieć z powodu dziurawych zębów, to powinniście cyklicznie odwiedzać dentystę. W takich miejscach jak http://bianco.eu.com/klinika-bianco/co-robimy/chirurgia-dentystyczna/ jesteście w stanie najskuteczniej zadbać o Wasze uzębienie, więc nie odpuszczajcie tego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwachu



Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myjemy je Very Happy
_________________
Zadbaj o swój słuch https://secfarm.com.pl/calminax-jak-stosowac-na-szumy-uszne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misieq



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 19

PostWysłany: Sob Gru 15, 2018 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie - stosujecie moze paski wybielające czy nie? Bo zastanawiam sie nad tym. Za duzo chyba kawy i za malo regularnie mylem zeby, bowiem mam juz takie hmm moze nie zolte, ale biale to one nie sa:/ Takie paski wybielajace nie kosztuja duzo, w porownaniu do wybielania zebow u dentysty. Co o tym sadzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fokus11
Trybuna


Dołączył: 18 Lut 2018
Posty: 44

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest dużo dobrych i skutecznych preparatów, które można zastosować w domowych warunkach. Ja na stronie apteki w internecie, wapteka zamówiłam system wybielający zęby w 10 dni systemem nakładkowym o nazwie Biała Perła. Przed użyciem trochę sceptycznie podchodziłam do tego, ale efekt jak najbardziej mnie zadowolił. Dużo ładniejszy uśmiech, szerzej się uśmiecham Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kubol



Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o licówkach? Szukam opinii na ten temat, bo coś mi się obiło o uszy, że to najlepszy sposób, żeby uzyskać śnieżnobiały uśmiech, o którym marzę. Jednocześnie rozglądam się za miejsce, gdzie takie rzeczy zakładają. Natrafiłam na klinikę w Warszawie https://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura/ . Proszę o opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
molimab55



Dołączył: 25 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agencja Call girls to miejsce, w którym mężczyzna może spełnić swoje fantazje, odprężyć się i zrelaksować. W agencji znajdziesz wiele efektownych i atrakcyjnych dziewczyn, które czekają na telefon właśnie od Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiola.pik



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 9

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządne i dokładne szczotkowanie oraz regularne wizyty u stomatologa to podstawa.
_________________
perfumeria internetowa esentire.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vereda
Trybuna


Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 547

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 08:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele lat popełniałam ten sam błąd. Chodziłam do stomatologa tylko wtedy, kiedy bolało. Pozbyłam się kilku zębów dzięki temu, po prostu było już za późno, by je ratować. Uważam, że poza oczywiście higieną domową, koniecznie trzeba odwiedzać stomatologa i to co najmniej 2 razy w roku. Mam taką klinikę zaufaną, może i Wy skorzystacie https://adental.pl/oferta/licowki/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Trybuna


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 435

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na proste zęby najlepszy jest przezroczysty aparat. Na stronie: https://prostezeby.com/przed-i-po/ można zobaczyć jak dobrze prostuje zęby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciejstepien836
Trybuna


Dołączył: 20 Wrz 2019
Posty: 40

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak ludzie mogą zapominać o higienie zębów.
_________________
Stomatolog Toruń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pszot3101
Trybuna


Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 126

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie niebawem czeka zabieg onlay kompozytowy w tym wrocławskim gabinecie. Trochę się boję. ktoś miał już robione coś takiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Sty 17, 2020 10:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum polskich kibiców AC Sieny  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group