Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna Forum polskich kibiców AC Sieny
www.ACSiena.net
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzanie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gucio
Trybuna


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 137

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 17:36    Temat postu: Odchudzanie Odpowiedz z cytatem

Akurat na to ma wpływ wiele elementów i mąka jest tylko jednym z nich. Nie sugerowałbym zmiany wszystkich przyzwyczajeń od razu, bo to raczej nie wyjdzie. Najlepiej wprowadzać poszczególne nawyki po kolei. Najlepiej jak poczytacie o tym w http://arturtopolski.pl/category/ziola/ i wyciągniecie stamtąd to, co najbardziej może Wam pomóc w prowadzeniu odpowiedniego stylu życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 24, 2018 17:36    Temat postu:

Powrót do góry
Vienna
Trybuna


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak to u was wygląda z żywienie, co jecie na śniadanie na redukcji ? ja mam ułożoną dietę przez Michała Wrzoska więc stosuje się do rozpiski, ale przed dietą zupelnie nie wiedzialam co jesc, często ten posiłek po prostu omijałam. A teraz sobie nie wyobrażam wyjsc z domu bez sniadania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateusz22



Dołączył: 09 Maj 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej się nie odchudzać bo można łatwo wpaść w jakąś chorobę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zajaczek



Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko dla ludzi, ale rozumnych rzecz jasna, którzy wiedzą na ile można sobie pozwolić.
____
https://creoarti.pl/schody-szklane-warszawa/


Ostatnio zmieniony przez zajaczek dnia Sro Maj 05, 2021 12:21, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mileczka



Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o odchudzanie to wydaje mi się że dużo tutaj robi sport, kiedyś próbowałam się odchudzać bez sportu i efekty były naprawdę bardzo marne. Dopiero dobry dietetyk warszawa uświadomił mi co robię źle. Zaczęłam w tedy biegać średnio wystarczyło 2 razy dziennie i efekty były widoczne już po 2 tygodniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k.rufus



Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim dieta i trening Wink

Jeżeli chodzi o dietę, to zacząć od bardzo małego deficytu kalorycznego i delikatnie obcinać kiedy efekty zaczną zwalniać.

Dodatkowo trening, najlepiej podstawowe, ciężkie ćwiczenia żeby rozbujać ładnie metabolizm i poprawić kompozycje ciała, ale przede wszystkim nastawić się że odchudzanie to maraton a nie sprint, szybkie efekty, szybki powrót kilogramów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liwia81



Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatne dla mnie są te informacje Wink Dzięki wielkie Wink
_________________
Pewna podpowiedź w kwestii przeznaczenia, Magnusie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k.rufus



Dołączył: 24 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jeszcze tylko pamiętać żeby nie eliminować tłuszczów z diety bo można narobić sobie problemów z hormonami, przewaga jednego źródła energii, tak, eliminacja jednego z nich, nie.
_________________
Sprawdź jak powiększyć biust, naturalnie, bez operacji!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
addamm



Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odchudzanie trzeba zaplanować żeby sobie nie zaszkodzić. wybrać najlepszą dietę dla siebie. http://nplink.net/WSgB7Rma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mileczka



Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam doświadczenia i bardzo sobie zresztą chwalę tą współpracę z Panią Elżbietą Kolczyńską naprawdę dobrym dietetykiem z warszawy
Mogę śmiało powiedzieć, że gdyby nie Pani Ela to nie wiem co by ze mną było.. byłam mega zdołowana tym co się dzieje z moim ciałem.. nadprogramowe kg odejmowały mi chęci wręcz do wszystkiego.. a ja nie potrafiłam sama tego zmienić.. dlatego jestem jej tak bardzo wdzięczna za jej podejście, mega kopniaka do działania i jej profesjonalizm! Ponad to Pani Ela jest naprawdę dobrym dietetykiem z powołaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinos
Trybuna


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 281

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 07:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta, dietetyk - tak, jak najbardziej. Ale nie można zapominać o aktywności fizycznej. Dobrze jest wybrać taki rodzaj treningu, który będzie dla nas atrakcyjny. Wiem, że modny jest teraz tego typu http://wswietnejformie.pl/trening-funkcjonalny-wroclaw/ trening funkcjonalny. Mi osobiście też się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vienna
Trybuna


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie tak Smile dobry dietetyk ulozy Ci diete tak, zeby byla dopasowana do Twoich potrzeb, dzieki czemu bedziesz sie tez duzo lepiej czuc Smile Sama sie zdecydowalam na wspolprace z Michałem Wrzoskiem ze wzgledu na problemy z tarczyca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonecznikk
Trybuna


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 246

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ćwiczenia to polecam wam zapoznać sie z ofertą jaką posiada ten sklep na orbitrek bardzo dobrej jakości https://www.marbo-sport.pl/product-pol-9537-Orbitrek-elektromagnetyczny-Unix-Ex-Kettler.html Dzięki któremu będziesz w stanie ćwiczyć nawet w domu cardio, warto wziąć sobie tą mozliwość pod uwagę ponieważ jest to bardzo pomocny w treningu przyrząd i warto z niego korzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siemakuzyn



Dołączył: 17 Gru 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszał może ktoś o suplemencie na wzdęcia? Jest podobno dobry środek który przeczytał o nim tutaj - gastramin opinie i jestem ciekawy czy to na pewno działa. Wie ktos może?
_________________
Varicolen
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
Trybuna


Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 382

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie wystarczy przestrzegać prostych zasad żywieniowych i będzie dobrze, czyli tak nie jeść cukru, mąki przennej, i uważać na tłuszcze.











________________________
https://www.24detektyw.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Mar 21, 2019 09:49    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum polskich kibiców AC Sieny  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group