Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna Forum polskich kibiców AC Sieny
www.ACSiena.net

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra restauracja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kibic2

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 14:00    Temat postu: Dobra restauracja Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie jedzenia, które was zaskoczy i przeniesie do zupełnie innego klimatu to w do nowo otwartej restauracji Leila w Warszawie zjecie coś pysznego z potraw kuchni marokańskiej czy egipskiej czyli ogólnie tradycja bliskiego wschodu. Ale też można napić się izraelskiego wina koszernego a to już nie zdarza się codziennie. A lubicie w ogóle taką kuchnię i potrawy typu cieciorka z ryżem, panierowane krewetki, owoce morza itp.? Bo ja uwielbiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 03, 2019 14:00    Temat postu:

Powrót do góry
Pszot3101

PostWysłany: Czw Gru 05, 2019 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze słyszeć o takich miejscach, dawno nie jadłem smacznej cieciorki z ryżem Smile
Powrót do góry
dorme

PostWysłany: Sob Gru 07, 2019 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam
Powrót do góry
Britni

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możecie polecić dobrą restaurację z kuchnią śródziemnomorską w Warszawie? Ale taką z prawdziwego zdarzenia, bo nudzą mnie już oklepane smaki średniej jakości :<
Powrót do góry
Saszka
Trybuna

PostWysłany: Wto Sty 21, 2020 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak a propos tematu-całkiem niedawno dowiedziałam się o istnieniu aplikacji, która służy do rezerwacji stolika w restauracji: https://zjedz.my/ . To zawsze dla mnie był żmudny proces dzwonienia, czekania na połączenie, często z marnym skutkiem, bo okazywało się, że w wybranej restauracji nie ma o tej godzinie wolnych stolików i cały proces trzeba było powtarzać, co w efekcie było strasznie deprymujące. Dzięki tej aplikacji można to zrobić wygodnie online, od razu widać, na którą godzinę są dostępne i jakie stoliki, a co najważniejsze- można to zrobić o dowolnej porze dnia, nawet, kiedy restauracja jest nieczynna! Dla mnie bomba! Korzystaliście już?
Powrót do góry
pele55

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest wiele bardzo fajnych miejsc w których to można zjeść dania nie koniecznie kuchni polskiej. Wystarczy się przejść po słynnym Forcie Służew i tam znajdziemy dużo knajp. Ja własnie w ten sposób trafiłam do restauracji Garo Sushi w której to możemy zjeść bardzo dobre dania kuchni japońskiej, która jest kuchnią dość specyficzną. Oczywiście obowiązkowym daniem zamawianym w tej restauracji jest sushi które w dodatku jest tak smaczne że najeść się nim nie mogę
Powrót do góry
fifis

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Was Wszystkich i życzę miłego dnia
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 23, 2020 23:45    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: