Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna Forum polskich kibiców AC Sieny
www.ACSiena.net
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent na dzień mamy
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weranu



Dołączył: 16 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 07:40    Temat postu: Prezent na dzień mamy Odpowiedz z cytatem

Niedługo Dzień Matki, a ja wciąż nie mam prezentu. Myślałam o jakichś perfumach https://beautyboutique.pl/, ale nie o tym chciałam mówić.
Problem tkwi w tym, że nie wiem czy mamę odwiedzić, czy wysłać prezent pocztą. Co byście mi radzili?


Ostatnio zmieniony przez weranu dnia Pon Maj 18, 2020 08:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 15, 2020 07:40    Temat postu:

Powrót do góry
Veronique



Dołączył: 13 Maj 2020
Posty: 19

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupię mamie mopa parowego Ariete żeby nie musiała się tak męczyć ze sprzątaniem żeby miała lżej. Zamówię z dostawą na jej adres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ivva
Trybuna


Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 121

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jednak nie jestem zwolenniczką wręczania mamie tego typu prezentów przy okazji jej święta. Raczej postawiłabym na jakiś kosz prezentowy z https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na-Dzien-Matki/578 . Jednak myślę sobie, że tego typu upominek będzie bardziej na miejscu, zwłaszcza, że nasze mamy sporo czasu poświęcają codziennie zarówno na sprzątanie, jak i gotowanie:).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
listkowa79
Trybuna


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 82

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupilam mamie ksiazke i kubek z napisem super mama Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatpustyni
Trybuna


Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 616

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam książki dla mamy, to trafiony pomysł na prezent. Zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/obcy-albert-camus-p-1507632.html To powieści fantasy dla każdego. Ciekawa historia, w eleganckiej oprawie. Idealne na prezent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
akwafina
Trybuna


Dołączył: 16 Sty 2020
Posty: 163

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dla mojej mamy w prezencie kupiłem tutaj https://www.equishop.com/pl/715-bryczesy-hkm spodnie do jazdy konnej bo wiedziałem że szukała nowych i słyszałem o których mówiła że się jej podobają. Więc była zadowolona z tej niespodzianki, praktyczne prezenty są moim zdaniem właśnie najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fronk
Trybuna


Dołączył: 07 Gru 2020
Posty: 34

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2021 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza mama uwielbia oglądać seriale, dlatego też jeden z jej ulubionych włączyłyśmy dla niej na dzień mamy na vod https://www.ogladaj.to/ i razem z nią oglądaliśmy. A jeśli chodzi o tą stronę to jest ona darmowa i do tego można na niej oglądać bez rejestracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luca
Trybuna


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 59

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 06:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że na dzień mamy można kupić przeróżne prezenty. W zeszłym roku kupiliśmy z rodzeństwem ekspres do kawy. Książki też są dobrym pomysłem, ale moja mama na przykład ma problem ze wzrokiem i z tego powodu nie lubi czytać, rozdrażnia ją, że musi się mocno skupić, a niestety przez obecność małoletnich spokój jest często zakłócony. Ja w tym roku chyba postawię, na jakiś perfum, albo wodę perfumowaną i nawet już mam sklep https://www.ezebra.pl/pl/menu/perfumy/perfumy-damskie-945.html zaglądałem tutaj, tylko jeszcze muszę wybrać zapach. Kosmetyki i perfumy są generalnie dobrymi pomysłami na prezent, dość uniwersalnymi, a jeżeli chodzi o mamę, to na pewno jej się przyda, bo mamy czasami skąpią na wydatki dla siebie, niestety. W sumie to miałem pomysł by pójść z mamą na koncert, ale z racji obecnej sytuacji ciężko to zorganizować. Pamiętam, że mama kiedyś zażyczyła sobie komplet sztućców, więc myślę, że to kolejny pomysł do rozważenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suraja88
Trybuna


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 2008

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojej mamie kupiłam w tamtym roku świetny ekspres do kawy z Breville. Jest zachwycona. Ona strasznie lubi kawę i mówiła, że wcześniej nie piła tak dobrej jak z tego ekspresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
pixxi
Trybuna


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 210

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja będe kupoiwac mojej mamie zestaw kosmetyków do makijażu. na pewno chce kupić całą serię z linii Variete z Eveline - tusz do rzęs, eyeliner i tą nową paletkę Variete. Samą ją sobie kupiłam i aktuaknie jest moim ulubieńcem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jupil



Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 5

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2021 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mmay to piękny bukiet róż Smile lub biżuteria Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darecka92912
Trybuna


Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 289

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku postawiłam na naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy do cery po 60 roku życia. Mama bardzo się ucieszyła. Zawsze przy jakiś okazjach dostaje kosmetyki, więc w zasadzie nie musi ich kupować sama. Wystarcza jej to, co dostaje z prezentów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karzełek
Trybuna


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 368

PostWysłany: Pon Lis 15, 2021 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na prezent polecam irobot roomba combo. Sprzątanie mieszkania jest z nim bardziej wygodne i oszczędne, wszystko tak naprawdę zrobi za was, na pewno będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Draka
Trybuna


Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tutaj wspominał o kubku... w sumie, to chyba dla mojej mamy byłby to idealny prezent. Ostatnio pije bardzo dużo herbaty Wink Przeglądałam sobie różne kubki w internecie i spodobał mi się kubek klimt na stronie internetowej https://coteca.pl/kubki/1035-kubek-porcelanowy-art-klimt.html. Mama bardzo lubi sztukę, więc wydaje mi się, że i jej powinien przypaść do gustu Wink A Wy co o nim sądzicie? Podoba się Wam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rurka
Trybuna


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 291

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2022 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Kwi 24, 2022 14:30    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum polskich kibiców AC Sieny  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group