Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna Forum polskich kibiców AC Sieny
www.ACSiena.net

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szycie obrusy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> My, kibice Sieny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crescencia2

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 17:04    Temat postu: Szycie obrusy Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Poszukuję dobrej firmy zajmującej się szyciem bieżników oraz obrusów z lnu. Zależy mi przede wszystkim na trwałości i jakości produktów. Na razie trafiłem na tą: https://szyjemykolorem.pl/sklep/worki-lniane/na-zywnosc/pieczywo-chleb/ Dajcie znać, jeśli jesteście w stanie coś więcej polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 07, 2021 17:04    Temat postu:

Powrót do góry
rurka
Trybuna

PostWysłany: Sob Sty 22, 2022 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już rozmawiamy o szyciu, to powiem szczerze, że sama ostatnio zdecydowałam się na zakup profesjonalnej maszyny do szycia. Udało mi się znaleźć bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie na stronie tego sklepu https://pl.strima.com/janome-qxl605-maszyna-do-szycia-wieloczynnosciowa-sterowana-komputerowo-60-programow-szycia/item-1033602 i już nie mogę się doczekać, kiedy do mnie przyjdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deszyna

PostWysłany: Pią Lut 04, 2022 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja ciocia pewnego dnia stwierdziła, że uszyje obrus - udało się i to z niemałym sukcesem. No a od tego czasu regularnie szyje ubrania Very Happy zazdroszczę wszystkim, którzy mają takie zdolności
Reklama

Wysłany: Pią Lut 04, 2022 14:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> My, kibice Sieny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: