Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna Forum polskich kibiców AC Sieny
www.ACSiena.net
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie zamieszkać?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Serwis i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asia44



Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 20:59    Temat postu: Gdzie zamieszkać? Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Planuję wyprowadzkę na studia do jednego z większych miast w Polsce. I stąd moje pytanie - w jakim mieście najlepiej jest kupić mieszkanie? Słyszałam, że zwłaszcza mieszkania wrocław są warte uwagi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lut 22, 2018 20:59    Temat postu:

Powrót do góry
karinos
Trybuna


Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 281

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej tam gdzie się przeprowadzasz Smile Ja jakiś czas temu wybrałam Warszawę i interesowały mnie nieruchomości Mokotów. Okazało się, że jest całkiem sporo fajnych nieruchomości na Mokotowie. Dlatego zdecydowałam się, że przy poszukiwaniu odpowiedniej nieruchomości na Mokotowie skorzystam z pomocy biura nieruchomości. I to był dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reks



Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 15

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze marzyłem żeby zamieszkać w Warszawie. Jak się okazuje marzenia się spełniają. W ich realizacji niewątpliwie pomogła mi firma http://www.per-modum.pl/ która zarządza osiedlem na którym teraz mieszkam.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Draka
Trybuna


Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 598

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2018 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Tobą, mieszkania we Wrocławiu są jak najbardziej godne uwagi. I nie chodzi tu nawet o samo mieszkanie, tylko o miasto. Na stronie https://dariuszstasik.com/rozwiazania-smart-by-zaktywizowac-mieszkancow-trzeba-miec-jakas-marchewke-wywiad-dla-infrastruktury/ możesz sobie przeczytać ciekawy artykuł, z którego dowiesz się, dlaczego to właśnie Wrocław jest dobrym miejscem do zamieszkania, polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaktus



Dołączył: 30 Wrz 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Trójmiasto, praktycznie każde miasto z trzech jest tym w którym dobrze się mieszka. Na przykład w Gdańsku wspaniałym miejscem do zamieszkania jest Oliwa. To tam powstaje nowe Osiedle Oliwski Park są apartamenty gdańsk oliwa w pełnej uroku okolicy. Dziedziniec Osiedla, to jednocześnie część jednego z ogrodów parku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kubol



Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeprowadzałem się z miasteczka do wielkiego miasta i ważne było dla mnie znalezienie miejsca, gdzie będę się czuł jak w rodzinnym domu: bezpiecznie i komfortowo. Udało mi się znaleźć mieszkanie, która spełniało moje oczekiwania we Wrocławiu http://www.profitdevelopment.com.pl/sprzedaz-nowych-mieszkan-wroclaw . Deweloper buduje też w innych dużych miastach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kawosz77
Trybuna


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 229

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, dzisiaj jest o wiele prościej wybrać dla siebie idealne miejsce, bo powstaje wiele ciekawych inwestycji, zarówno w miastach, jak i na obrzeżach. Myślę, że powinniście przyjrzeć się bliżej takim budynkom jak http://www.stok.info.pl bo to dobre miejsce do życia. Wiele osób się tym interesuje, więc Wy też nie powinniście tego przegapić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Trybuna


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 435

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądając różne oferty mieszkań, zawsze podobały mi się te prosto od dewelopera i myślę, że może być to najbardziej interesująca opcja, jeśli zdecydujecie się na coś prosto od dewelopera. Sprawdźcie sobie np. tutaj https://vantage-sa.pl/ oferty mieszkań we Wrocławiu i w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
fiona45
Trybuna


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 148

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałam mieszkania z rynku pierwotnego warszawa na Ochocie. Moim zdaniem bardzo fajne i praktyczne. Mają tam różne parametry mieszkań z różnymi pokojami pod względem wielkości i ilości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carollo



Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kompletnie się na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szympol95



Dołączył: 17 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za ciekawe informacje. Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się one.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buna
Trybuna


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 167

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym najchętniej też zamieszkała w Trójmieście na osiedlu Modern Tower w mieszkaniu z widokiem na morze, zawsze o takim marzyłam i może się to spełni w najbliższej przyszłości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yoda33



Dołączył: 27 Sie 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa Smile Świetne miasto. Wszystko na miejscu Smile od teatru po na najwyższym poziomie renowacja mebli. Warszawa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tajfun70
Trybuna


Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 177

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to przecież zależy od tego co potrzebujesz, spokoju i lasu, mniejszej miejscowości czy wielkiego miasta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
balaro736
Trybuna


Dołączył: 18 Wrz 2019
Posty: 37

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Toruń. Piękne miasto z tradycją, świetna komunikacja, fajna uczelnia i mnóstwo atrakcji. W razie potrzeby znajdziesz też dobrych specjalistów Wink
_________________
Stomatologia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 23, 2019 09:18    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum polskich kibiców AC Sieny Strona Główna -> Serwis i forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Forum polskich kibiców AC Sieny  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group